Vesta z imitace kožešiny
Kód: 344/S/M 344/L/X Zvolte variantuDetailní popis produktu
Originální vesta z kvalitní imitace kožešiny. Zapínání na dva háčky a možnost vázání s páskem, které můžete a nebo nemusíte využít. V bočních švech jsou umístěné kapsy. Doporučujeme kombinovat např. s kalhotami z EKO kůže, které najdete na našich stránkách.
Zadní délka vesty:98cm
Vrchní materiál: 43% akryl, 43%modaakryl, 14% polyester
podšívka: 100% Polyester
Módní dům Atelier Moravec byl založen v roce 1993 a je znám především díky výrobě večerních společenských šatů. Naše modely se objevily na mnoha prestižních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí.
Kromě společenských a svatebních šatů se však Atelier Moravec věnuje i tvorbě dámských kolekcí pro denní nošení. Novinkou letošního roku je pánská kolekce, která byla poprvé představena s velkým ohlasem na letošním Czech Fashion Weeku, a také výroba módních doplňků.
V Atelieru Moravec používáme pouze ruční krejčovské technologie s důrazem na perfektní střih, kvalitní materiál a originalitu. U našich day-to-night kolekcí se snažíme o široké využití oděvu pro různé příležitosti a vzájemnou kombinaci mezi jednotlivými kousky z kolekcí.