Mikina s flitry

Dámská luxusní dlouhá mikina s flitry se vzorem.

Varianta
Na zakázku Na zakázku Zvolte variantu
Kód: 63/S 63/L Zvolte variantu
Značka: Moravec
5 990 Kč
Mikina s flitry
Limitovaná kolekce

V této luxusní mikině v prodloužené délce budete středem pozornosti kamkoli přijdete. Perfektně se bude hodit i na stylový pobyt na horách, i do společnosti. Díky důmyslnému střihu a vhodnému umístění vzoru lichotí každé postavě a bude vypadat výborně nejen s teniskami, ale například i s kozačkami nad kolena. S takovým kouskem v šatníku se bláznivé kombinování přímo vybízí!

Módní dům Atelier Moravec byl založen v roce 1993 a je znám především díky výrobě večerních společenských šatů. Naše modely se objevily na mnoha prestižních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kromě společenských a svatebních šatů se však Atelier Moravec věnuje i tvorbě dámských kolekcí pro denní nošení. Novinkou letošního roku je pánská kolekce, která byla poprvé představena s velkým ohlasem na letošním Czech Fashion Weeku, a také výroba módních doplňků.

V Atelieru Moravec používáme pouze ruční krejčovské technologie s důrazem na perfektní střih, kvalitní materiál a originalitu. U našich day-to-night kolekcí se snažíme o široké využití oděvu pro různé příležitosti a vzájemnou kombinaci mezi jednotlivými kousky z kolekcí.