Kabelka Eko T

Kabelka přes rameno z omyvatelného a recyklovaného papíru s logem Moravec.

Další modely:

058060

Varianta
Skladem
Kód: 0004/UNI
Značka: Moravec
2 390 Kč

Kabelky z recyklovatelného papíru.

Pratelný papír je vyráběný v souladu s principy ekologické produkce podle mezinárodních standardů GOTS (Global Organic Textile Standard) a splňuje také certifikaci Oeko-Tex Standard 100 o zdravotní nezávadnosti materiálu.

Kabelky z recyklovatelného papíru. Podstatnou část papíru tvoří Celulóza 98% a zbývající 2% pak číní Latex. Celulóza je získávána z odpadového dřeva.

Podšívka 100% PES s logem Moravec.

 

Rozměry: V 36cm, H 12cm , Š 24cm , délka ucha 48cm , výška ucha od horní hrany kabelky 21cm

Módní dům Atelier Moravec byl založen v roce 1993 a je znám především díky výrobě večerních společenských šatů. Naše modely se objevily na mnoha prestižních akcích nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Kromě společenských a svatebních šatů se však Atelier Moravec věnuje i tvorbě dámských kolekcí pro denní nošení. Novinkou letošního roku je pánská kolekce, která byla poprvé představena s velkým ohlasem na letošním Czech Fashion Weeku, a také výroba módních doplňků.

V Atelieru Moravec používáme pouze ruční krejčovské technologie s důrazem na perfektní střih, kvalitní materiál a originalitu. U našich day-to-night kolekcí se snažíme o široké využití oděvu pro různé příležitosti a vzájemnou kombinaci mezi jednotlivými kousky z kolekcí.